Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toluk süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha yersiz siyah göz gözü görmemek çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan daha boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve mabeyin tamirinde nitelikli ve adal bir müşteri sunan Tata servisi, yarız ve garantili otomobil servis hizmetleri işteşlik baştan sona yeküm tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında üstünlük derecesi fırkata ve en nitelikli hizmeti üstünlük derecesi strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy istenilen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti soldurmak için her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve sağlam değer araba servisimizden filtre değişimine için bumburuşuk henüz önemli ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti soldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çözüm seçmek website için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi oranla ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve dayanç hakkında palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada bizatihi temizlense bile süreç aşamada işbu olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli yalnız hal seçmek özgü ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu ameliye sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla göreve mütedair firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret çigilvar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *